Gwarancja zaliczki

2 Views Comment Off
Gwarancja zaliczki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Firma ubezpieczeniowa KUKE ubezpiecza kontrakty handlowe, (głównie krajowych firm), które są urzeczywistniane równocześnie na rynku krajowym jak i zagranicznym. Jesteśmy jedyną korporacją ubezpieczeniową w Polsce, która daje poręczenie państwa polskiego na umowy zagraniczne.

Ubezpieczenie transakcji biznesowej w naszej korporacji ma niezwykle dużo walorów. Po pierwsze niejako zwalnia biznesmena z poszukiwania innych zabezpieczeń, tego pokroju ubezpieczenie nie obciąża linii kredytowej przedsiębiorcy, daje wiarygodność w interesach, umowy z naszymi klientami są uzgadniane zgodnie z światowymi standardami. Treść ubezpieczenia jest zawsze sporządzana i negocjowana z ewentualnym usługobiorcom.

Nasza oferta ubezpieczeniowa adresowana jest zarówno do niewielkich firm jak też do banków i instytucji finansowych. Nasza sfera działania to ubezpieczanie transakcji handlowych polskich biznesmenów. Pod wyrazem ubezpieczenia rozumiemy między innymi: gwarancję wykonania kontraktu , jak też gwarancję zwrotu zaliczki, ubezpieczamy również realizacje inwestycji jak i pożyczki na eksport.

Asekuracje ubezpieczeniowe nierzadko są warunkiem uzgodnienia kontraktu z zagranicznym przedsiębiorcą. Z tej przyczyny sporządziliśmy konkretne metody świadczenia eksportowych rękojmi handlowych oto cztery priorytetowe: poręka przetargowa , gwarancja zwrotu zaliczki, gwarancja wykonania kontraktu, poręka dobrego wypełnienia ustaleń kontraktu.

Jako firma oferująca ubezpieczenie kredytów eksportowych ubezpieczamy transakcje handlowe z inwestorami z innych państw, w których to krajach realia polityczne są nie do końca określone. W tych państwach politycy mogą mieć istotny wpływ na ekonomię państwa i czasem nawet utrudniać pojedyncze inwestycje. Wobec tego, aby zagwarantować rodzimym przedsiębiorcom prowadzenie tego typu działalności gospodarczej ubezpieczamy ich inwestycje między innymi od bankructwa kontrahentów, spóźnień w uiszczaniu opłat, a także od zaskakujących konfliktów politycznych i społecznych. W naszym kraju jako jedyna firma dajemy tak kompleksową usługę.

Inne wpisy o nieruchomościach:

Frazy: Wiedzopedia, osb stopfire, Szamba Betonowe Lesko, przesłony wodoszczelne, baront schody, przeszczep łąkotki warszawa, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, pantomograf Gliwice, rozstępy biceps, CPE Gliwice, Tynk silikonowy Lakma

About the author

Related Articles

Nowa Sonda:

Czy budowa własnego domu rodzinnego to zdecydowanie za duży wydatek?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Nowe komentarze:
Kategorie